1 / 12Villager
Akumulatorski Puhalnik Listja Fuse VBV 2120-1BCB Villager
SKU: S240316
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava se dobavlja z baterijo in polnilcem Baterija 1,5 Ah Polnilec 2,4 A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse puhalniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 70 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Največji pretok zraka | 105 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.81 kg |
| Največja hitrost pihanja | 58 m/s |
| Število obratov - el./aku. orodje | 12000 rpm |
| Tip ročaja - puhalniki in sesalniki | Mehek ročaj |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 1.5 Ah |
Opis izdelka
Opomba: Naprava se dobavlja z baterijo in polnilcem Baterija 1,5 Ah Polnilec 2,4 A


