1 / 15Villager
Prekopalnik VTB 8422 P s Plugom za O. Villager
SKU: S225980
5.0/5 (1 ocen)
519,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Transportna kolesa Zložljiv in nastavljiv ročaj 6 standardnih rotorjev 2 diska Plug
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prekopalniki |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Moč motorja | 5.0 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Število rotorjev | 6 |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 76 kg |
| Tip prenosa - prekopalniki | Direktni zobčasti |
| Delovna širina - prekopalniki | 850 mm |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) - prekopalniki | 2 naprej, 1 nazaj |
Opis izdelka
Transportna kolesa Zložljiv in nastavljiv ročaj 6 standardnih rotorjev 2 diska Plug



