-20%1 / 7Villager
Prekopalnik VTB 8421 Prime Villager
SKU: S227514
5.0/5 (1 ocen)
349,99 €437,49 €Prihranite 87,50 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
3-4 motike gume kolesa
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prekopalniki |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Moč motorja | 5.2 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 70 kg |
| Tip prenosa - prekopalniki | Zobniški prenos |
| Delovna širina - prekopalniki | 850 mm |
Opis izdelka
3-4 motike gume kolesa



