1 / 6Villager
Oblič el. VLN 1076 Villager
SKU: S221285
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Vrečka za prah - Vzporedno vodilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni oblič |
| Blagovna znamka | Villager |
| Delovna širina | 82 mm |
| Priključna moč | 750 W |
| Nastavitev stopenj | 3 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.65 kg |
| Globina reza - ročna orodja | 18 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 17000 rpm |
Opis izdelka
- Vrečka za prah - Vzporedno vodilo


