1 / 7Agm
Oblič El. AGM PL 710
SKU: S225990
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Oblič El. AGM PL 710 je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni oblič |
| Blagovna znamka | Agm |
| Delovna širina | 82 mm |
| Priključna moč | 710 W |
| Nastavitev stopenj | 0-2 mm |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.3 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 16500 rpm |
Opis izdelka
Izdelek Oblič El. AGM PL 710 je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.


