1 / 8Villager
Mešalnik el. VEM 1620 Villager
SKU: S221310
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Regulator hitrosti - Lahek zagon - Mešalo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni mešalniki |
| Premer mešala | 2 x 120 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1600 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Navoj gredi - mešalniki | Hex |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.58 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 200 - 480 rpm / 250 - 680 rpm |
Opis izdelka
- Regulator hitrosti - Lahek zagon - Mešalo

