1 / 4Villager
Mešalnik el. VEM 1605 Villager
SKU: S221309
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Mešalo - Regulacija hitrosti
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni mešalniki |
| Premer mešala | 140 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1600 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Navoj gredi - mešalniki | M 14 |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.85 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 180 - 460 rpm / 300 - 750 rpm |
Opis izdelka
- Mešalo - Regulacija hitrosti

