
Villager
Kultivator Multifunkc. VMM 2119 L Villager
SKU: S225078
5.0/5 (1 ocen)
1299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Kultivator Multifunkc. VMM 2119 L Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Prekopalnik |
| Tip motorja | Loncin |
| Moč motorja | 4.35 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Prostornina motorja | 224 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 58 kg |
| Prenos konfiguracije orodja nazaj | 2/1 |
| Vrsta prenosa - večfunkcijska naprava | Zobčniki in pas |
| Konfiguracija sprednjega orodja za prenos | 3/2 |
Opis izdelka
Izdelek Kultivator Multifunkc. VMM 2119 L Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.

