
Villager
Kultivator Multifunkc. VMM 1919 L Villager
SKU: S225077
5.0/5 (1 ocen)
999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager VMM 1919 L Večnamenski stroj z edinstvenim in kompaktno zasnovanim prenosom je primeren za majhne kmetije in velike domače vrtove. Prenosni menjalnik je zasnovan z različnimi mehanizmi, ki omogočajo enostavno obračanje in prilagajanje različnim dodatkom, kot so: kultivator, čelna kosilnica,
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Prekopalnik |
| Tip motorja | Loncin |
| Moč motorja | 3.8 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Prostornina motorja | 196 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 54 kg |
| Prenos konfiguracije orodja nazaj | 1/1 |
| Vrsta prenosa - večfunkcijska naprava | Zobčniki in pas |
| Konfiguracija sprednjega orodja za prenos | 1/1 |
Opis izdelka
Villager VMM 1919 L Večnamenski stroj z edinstvenim in kompaktno zasnovanim prenosom je primeren za majhne kmetije in velike domače vrtove. Prenosni menjalnik je zasnovan z različnimi mehanizmi, ki omogočajo enostavno obračanje in prilagajanje različnim dodatkom, kot so: kultivator, čelna kosilnica, čistilec snega, plug za brazde s priključkom. Udobnost pri upravljanju stroja je očitna že ob prvem stiku.

