
Villager
Kosilnica Čelna VFM 870 L Villager
SKU: S225075
5.0/5 (1 ocen)
899,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv ročaj Odstranjevanje pokošene trave
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin |
| Moč motorja | 2.2 kW |
| Št. hitrosti | 1 naprej |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 2.6 km/h |
| Višina košnje | 35 - 80 mm |
| Širina košnje | 870 mm |
| Število obratov | 3300 min⁻¹ |
| Površina košnje | 2000 m² |
| Prostornina motorja | 123 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 52.64 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Jermen |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 325 mm |
Opis izdelka
Nastavljiv ročaj Odstranjevanje pokošene trave



