-31%1 / 2Villager
Kosilnica bencinska Prime 4011 B Villager
SKU: S221341
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €359,99 €Prihranite 110,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje Izmetavanje zadaj
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip motorja | B&S 450 E |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 1.75 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 75 mm (7 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 457 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 1100 m² |
| Prostornina koša | 50 l |
| Prostornina motorja | 125 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 27.63 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 178 mm / 203 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje Izmetavanje zadaj



