1 / 15Villager
Kosilnica akumulatorska Villy 2020E-1BCB Villager
SKU: S219618
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villy 2020 E Akumulator 2Ah Polnilnik 1.65A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse kosilnice |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 75 mm (6 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 330 mm |
| Površina košnje | 300 m² |
| Prostornina koša | 30 l |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 12.53 kg |
Opis izdelka
Villy 2020 E Akumulator 2Ah Polnilnik 1.65A

