1 / 19Villager
Kosilnica akum.villy 3740E-2BCB FUSE18V+18V
SKU: S221831
5.0/5 (1 ocen)
229,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- 2×Battery 3Ah - Polnilnik 2.4A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse kosilnice |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 75 mm (6 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 370 mm |
| Površina košnje | 400 m² |
| Prostornina koša | 35 l |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 15.76 kg |
Opis izdelka
- 2×Battery 3Ah - Polnilnik 2.4A

