-4%1 / 7Villager
Kosa multifunkcijska MBC 33 E Villager
SKU: S219696
5.0/5 (1 ocen)
239,99 €249,99 €Prihranite 10,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Trimer za travo in živo mejo Teleskopska verižna žaga
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Multifunkcijske bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.9 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Kardanska gred | Razdeljiva aluminijasta |
| Premer kardana | 26 mm |
| Vrsta oprtnika | Ramenski oprtnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 400 mm |
| Število obratov | 7000 rpm |
| Prostornina motorja | 32.6 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 430 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 15.31 kg |
| Dolžina vodila teleskopske žage | 254 mm |
Opis izdelka
Trimer za travo in živo mejo Teleskopska verižna žaga

