
Agm
Kosa bencinska multif. nahrbtna AGM BMT 3421
SKU: S224494
5.0/5 (1 ocen)
229,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Multifunkcionalna konstrukcija – omogoča uporabo različnih priključkov, kot so trimer, žaga in škarje za živo mejo. - Samodejna centrifugalna sklopka – omogoča gladek vklop pogona in večjo varnost pri delu. - Močan in zanesljiv motor – zagotavlja stabilno delovanje v različnih pogojih obremenitve.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Multifunkcijske bencinske kose |
| Moč motorja | 0.9 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Dolžina rezila | 400 mm |
| Prostornina motorja | 32.6 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1l |
| Premer košnje z nitko | 255 - 430 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 18.3 kg |
| Dolžina vodila teleskopske žage | 254 mm |
Opis izdelka
- Multifunkcionalna konstrukcija – omogoča uporabo različnih priključkov, kot so trimer, žaga in škarje za živo mejo. - Samodejna centrifugalna sklopka – omogoča gladek vklop pogona in večjo varnost pri delu. - Močan in zanesljiv motor – zagotavlja stabilno delovanje v različnih pogojih obremenitve. - Ergonomski D-ročaj in ročica – omogočata dobro kontrolo naprave. - Varnostni sistemi – zaščitni ščitniki, varnostno stikalo in nadzorovano zaustavljanje rezalne opreme. - Fleksibilna pogonska gred

