1 / 11Villager
Kosa akumulatroska z nitko BC 2940 Fuse Villager
SKU: S221833
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse obrezovalniki za travo |
| Vrsta ročaja | Teleskopski ročaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski (brezkrtačni) |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Premer košnje z nitko | 290 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.08 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 8000 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika


