1 / 6Villager
Kosa akum. z nitko 3140 FUSE
SKU: S351620
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo Fuse: 2Ah – 10 min 3Ah – 15 min 4Ah – 20 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65 min; 4.5A/6Ah – 90 min 2x4.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse obrezovalniki za travo |
| Premer nitke | 2 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Premer košnje z nitko | 300 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.35 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 7500 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo Fuse: 2Ah – 10 min 3Ah – 15 min 4Ah – 20 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65 min; 4.5A/6Ah – 90 min 2x4.5A/1.5Ah – 45 min; 2x4.5A/2Ah – 55 min; 2x4.5A/3Ah – 55 min; 2x4.5A/4Ah – 65 min; 2x4.5A/6Ah – 90 min Priporočeni polnilniki: 2.4A, 4.5A, 2x4.5A Priporočene baterije: 4Ah in 6Ah


