1 / 10Villager
Kompresor zračni Fuse VAT 1220 Villager
SKU: S224469
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dostavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse kompresorji |
| Dolžina cevi | 82 cm / 36 cm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.93 kg |
| Maks. tlak - orodja za posebne namene | 11 bar |
| Pretok zraka - orodja za posebne namene | 15 l/min |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dostavlja brez polnilnika in baterije.
