1 / 15Villager
Kompresor Fuse VAT 0640 Villager
SKU: S220600
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse kompresorji |
| Blagovna znamka | Villager |
| Vpenjalna glava | 6 l |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 10.88 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 8 bar |
| Sesalni pretok - kompresorji | 98 l/min |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
