1 / 3Villager
KOMPRESOR VAT 50 L PYLON 086721 Villager
SKU: S350040
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Kompresor Villager VAT 50 L Pylon je zmogljena in praktična naprava za širok spekter opravil. Rezervoar s prostornino 50 litrov omogoča daljše in neprekinjeno delovanje, idealno za črpanje, čiščenje in uporabo s pnevmatskim orodjem. Zanesljiv, vzdržljiv in enostaven za uporabo.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni kompresorji |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 27.1 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 10 bar |
| Prostornina rezervoarja - kompresorji | 50 l |
Opis izdelka
Kompresor Villager VAT 50 L Pylon je zmogljena in praktična naprava za širok spekter opravil. Rezervoar s prostornino 50 litrov omogoča daljše in neprekinjeno delovanje, idealno za črpanje, čiščenje in uporabo s pnevmatskim orodjem. Zanesljiv, vzdržljiv in enostaven za uporabo.



