-4%1 / 2Agm
Kompresor AGM 24 l
SKU: S220127
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €124,99 €Prihranite 5,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Samodejna regulacija tlaka – Samodejno tlačno stikalo vklaplja in izklaplja motor glede na raven tlaka v rezervoarju. Zahvaljujoč tej funkciji uporabniku ni treba ročno nadzorovati delovanja kompresorja. Motor se samodejno izklopi, ko je dosežen maksimalni tlak, kar preprečuje preobremenitev in po
Tehnične lastnosti
| Hitrost | 2850 rpm |
| Kategorija | Električni kompresorji |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 20.1 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 8 bar |
| Sesalni pretok - kompresorji | 165 l/min |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2850 rpm |
| Prostornina rezervoarja - kompresorji | 24 l |
Opis izdelka
- Samodejna regulacija tlaka – Samodejno tlačno stikalo vklaplja in izklaplja motor glede na raven tlaka v rezervoarju. Zahvaljujoč tej funkciji uporabniku ni treba ročno nadzorovati delovanja kompresorja. Motor se samodejno izklopi, ko je dosežen maksimalni tlak, kar preprečuje preobremenitev in podaljšuje življenjsko dobo motorja. - Zaščita pred preobremenitvijo in pregrevanjem – Notranja termična zaščita prekine napajanje motorja, ko pride do pregrevanja ali prevelike obremenitve. Ta zaščita



