-7%1 / 7Agm
Kompresor AGM 50 L
SKU: S225992
5.0/5 (1 ocen)
139,99 €149,99 €Prihranite 10,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Regulacija in nadzor tlaka – Vgrajeno tlačno stikalo in regulator omogočata samodejni vklop in izklop motorja ter natančno nastavitev izhodnega tlaka v skladu z zahtevami priključenega orodja. - Zaščita pred preobremenitvijo in pregrevanjem – Notranja termična zaščita prekine napajanje motorja, k
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni kompresorji |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 1.5 kW |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 28.7 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 8 bar |
| Sesalni pretok - kompresorji | 186 l/min |
| Prostornina rezervoarja - kompresorji | 50 l |
Opis izdelka
- Regulacija in nadzor tlaka – Vgrajeno tlačno stikalo in regulator omogočata samodejni vklop in izklop motorja ter natančno nastavitev izhodnega tlaka v skladu z zahtevami priključenega orodja. - Zaščita pred preobremenitvijo in pregrevanjem – Notranja termična zaščita prekine napajanje motorja, ko pride do pregrevanja ali prevelike obremenitve. Ta zaščita preprečuje poškodbe motorja v primerih, ko kompresor deluje dlje časa ali v zahtevnih pogojih. S tem se bistveno poveča varnost uporabnika



