1 / 9Villager
Kompresor VAT 24 l Prime Villager
SKU: S221350
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Moč motorja – Motor z močjo 1500 W zagotavlja zanesljivo delovanje in zadostno količino zraka za večino standardnih pnevmatskih orodij. - Delovni tlak – Maksimalni tlak omogoča učinkovito delovanje orodij, kot so pištole za barvanje, napihovanje ali izpihovanje. Tlak je tovarniško nastavljen in z
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni kompresorji |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Število izhodov | 2 |
| Tip elektromotorja | Vrstni motor |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 24.4 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 8 bar |
| Sesalni pretok - kompresorji | 186 l/min |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2850 rpm |
| Prostornina rezervoarja - kompresorji | 24 l |
Opis izdelka
- Moč motorja – Motor z močjo 1500 W zagotavlja zanesljivo delovanje in zadostno količino zraka za večino standardnih pnevmatskih orodij. - Delovni tlak – Maksimalni tlak omogoča učinkovito delovanje orodij, kot so pištole za barvanje, napihovanje ali izpihovanje. Tlak je tovarniško nastavljen in zaščiten z varnostnimi sistemi. - Prostornina rezervoarja 24 L – Rezervoar omogoča shranjevanje zadostne količine zraka, s čimer se zmanjša pogostost vklapljanja motorja. Večja prostornina omogoča dal



