
Villager
Kompresor AB 200/4 V Villager
SKU: S224483
5.0/5 (1 ocen)
999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Varnostno stikalo condor Regulator tlaka z dvema manometroma Univerzalna hitra spojka Hitra spojka na rezervoarju
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni kompresorji |
| Tip motorja | Vrstni motor |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 3000 W |
| Število izhodov | 1 |
| Tip elektromotorja | Vrstni motor |
| Priključna napetost | 400 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 108 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 10 bar |
| Sesalni pretok - kompresorji | 400 l/min |
| Prostornina rezervoarja - kompresorji | 200 l |
Opis izdelka
Varnostno stikalo condor Regulator tlaka z dvema manometroma Univerzalna hitra spojka Hitra spojka na rezervoarju



