1 / 6Villager
Čistilec fug akum. VWB 1920 Fuse Villager
SKU: S219627
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Dve krtači Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse čistilci |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Premer krtače/pluga | 100 mm |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Tip ročaja - čistilci | Teleskopski |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.65 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1200 rpm |
Opis izdelka
Dve krtači Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.

