1 / 14Villager
Čistilec Akumulatorski VFB 2220 Villager
SKU: S227248
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava se dobavi brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse čistilci |
| Blagovna znamka | Villager |
| Delovna širina | 220 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Premer krtače/pluga | 110 mm |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.9 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 600 - 1200 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava se dobavi brez polnilca in baterije.

