
Villager
Brusilnik Vibracijski VLP 324 Villager
SKU: S225244
5.0/5 (1 ocen)
54,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Brusni papir Zbiralnik Regulator hitrosti
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Vibracijski brusilniki |
| Tip brusilnika | Vibracijski |
| Blagovna znamka | Villager |
| Brusna površina | 90 mm x 182 mm |
| Priključna moč | 240 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 6000 - 12000 rpm |
Opis izdelka
Brusni papir Zbiralnik Regulator hitrosti


