1 / 3Villager
Brusilnik Vibracijski VLP 150 Villager
SKU: S225243
5.0/5 (1 ocen)
37,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Brusni papir Priključna cev za sesalnik
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Vibracijski brusilniki |
| Tip brusilnika | Vibracijski |
| Blagovna znamka | Villager |
| Brusna površina | 150 x 150 x 100 mm |
| Priključna moč | 200 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.68 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 12500 rpm |
Opis izdelka
Brusni papir Priključna cev za sesalnik


