1 / 2Villager
Brusilnik kotni el. VLP 411 Villager
SKU: S224892
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Regulator hitrosti Stranska ročica Ključ za montažo diska
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Kotni brusilniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 125 mm / 22.23 mm |
| Priključna moč | 1100 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.93 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 4500 - 12000 rpm |
Opis izdelka
Regulator hitrosti Stranska ročica Ključ za montažo diska



