1 / 5Villager
Brusilnik kotni VLN 453 Villager
SKU: S221273
5.0/5 (1 ocen)
32,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Stranska ročica Ključ za montažo diska Debelina diska: 6 mm za brušenje; 3 mm za rezanje
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Kotni brusilniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 115 mm / 22.23 mm |
| Priključna moč | 600 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.09 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 12000 rpm |
Opis izdelka
Stranska ročica Ključ za montažo diska Debelina diska: 6 mm za brušenje; 3 mm za rezanje



