1 / 3Villager
Brusilnik dvojni VLN 375 Villager
SKU: S221292
5.0/5 (1 ocen)
112,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Brusni kamen Brusni trak Delovna luč
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Stabilni brusilniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 375 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer brusnega koluta | 150 mm / 12.7 mm |
| Dimenzija brusnega traku | 50 mm x 686 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 10.59 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2850 rpm |
Opis izdelka
Brusni kamen Brusni trak Delovna luč
