1 / 7Villager
Brusilnik dvojni VLN 355 Villager
SKU: S221291
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Brusni kamen 36 grit Brusni kamen 60 grit
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Stabilni brusilniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 400 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer brusnega koluta | 150 mm / 12.7 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.87 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2980 rpm |
Opis izdelka
Brusni kamen 36 grit Brusni kamen 60 grit
