1 / 5Villager
Brusilni stenski VDS 625 Villager
SKU: S221312
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Teleskopska cev Regulator hitrosti Adapter za sesalnik
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Stenske brusilke |
| Premer namizja | 225 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 600 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.17 kg |
| Dolžina - stenski brusilniki | 1100 - 1650 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 600 - 1500 rpm |
Opis izdelka
Teleskopska cev Regulator hitrosti Adapter za sesalnik
