
Villager
Brusilni stenski VDS 1220 Villager
SKU: S221311
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Vrečka za prah Regulator hitrosti
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Stenske brusilke |
| Premer namizja | 225 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1220 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer teleskopske cevi | 32 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.24 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1500 - 2300 rpm |
Opis izdelka
Vrečka za prah Regulator hitrosti
