1 / 6Villager
Zaganjalnik akum. Jump Starter VJS 3500 Villager
SKU: S224258
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Smart klešče za zagon USB to micro USB kabel USB to micro Lightning kabel Torba
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Zaganjači |
| LED lučka | 3 W |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| USB priključek | 5 V / 2 A, 5 V / 1 A |
| Zagonska napetost | 12 V |
| Nazivni zagonski tok | 220 A |
| Maksimalen tok zagona | 450 A |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Temperatura delovanja | -10 C ~ +50 C |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.05 kg |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 12 Ah |
Opis izdelka
Smart klešče za zagon USB to micro USB kabel USB to micro Lightning kabel Torba
