1 / 11Villager
Žaga tračna BSV 2580 Villager
SKU: S222520
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavitev kota delovne mize (0°–45°) Paralelno vodilo Kotno vodilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Tračne žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost rezanja | 960 m/min |
| Priključna moč | 250 W |
| Razred zaščite | IP20 |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dimenzije delovne mize | 313 mm x 302 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 16.28 kg |
| Diagonalna nastavitev mize | 0°-45° |
| Dolžina lista tračne žage | 1400 mm |
| Premer sesalne odprtine za prah | 40 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1400 min⁻¹ |
| Obseg pasovne širine tračne žage | 3,5 - 12 mm |
| Največja velikost kosov za obdelavo | 400 x 400 x 80 mm |
| Največja razdalja noža do okvirja naprave | 195 mm |
| Širina/debeline priloženega lista tračne žage | 6,35 mm / 0,35 mm |
Opis izdelka
Nastavitev kota delovne mize (0°–45°) Paralelno vodilo Kotno vodilo