-33%Villager
Žaga sadjarska 350mm GS 119 Villager
SKU: S219810
5.0/5 (1 ocen)
5,99 €8,99 €Prihranite 3,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Žaga sadjarska 350mm GS 119 Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Klasičen |
| Kategorija | Žage sadjarske |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Plastika |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.23 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Vrtna žaga |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 350 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 100 mm |
Opis izdelka
Izdelek Žaga sadjarska 350mm GS 119 Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
