1 / 3Villager
Žaga sabljasta VLN 2620 Villager
SKU: S221284
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- List žage za les - Kovinsko žagin list
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 28 mm |
| Kategorija | Sabljaste žage |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1050 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava rezanja | 150 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.87 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 2500 rpm |
Opis izdelka
- List žage za les - Kovinsko žagin list

