1 / 14Villager
Žaga sabljasta Fuse VLN 1520 Villager
SKU: S220305
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Rezilo žage za kovino Rezilo žage za les Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Hod rezila | 25.4 mm |
| Kategorija | Fuse povratne žage |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Vpenjalna glava rezanja | 100 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.14 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 3000 rpm |
Opis izdelka
Rezilo žage za kovino Rezilo žage za les Opomba: naprava se dobavlja brez polnilca in baterije.