1 / 5Villager
Žaga modelarska SSV 7050 RS Villager
SKU: S222522
5.0/5 (1 ocen)
174,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavitev kota delovne mize (0°–45°) Delovna svetloba Puhalnik prahu Komplet 64 delov za rotacijsko gred Nožno stikalo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Žage modelarske |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dvižna hitrost | 550-1600 min⁻¹ |
| Priključna moč | 125 W |
| Razred zaščite | IP20 |
| Premikanje dvigala | 17.5 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dimenzije delovne mize | 414 x 254 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13.29 kg |
| Najvišja višina obdelave | 50 mm |
| Dolžina lista tračne žage | 127 mm |
| Delovna globina - stabilni stroji | 405 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1650-4800 min⁻¹ |
| Največja velikost kosov za obdelavo | 630 x 320 x 380 mm |
Opis izdelka
Nastavitev kota delovne mize (0°–45°) Delovna svetloba Puhalnik prahu Komplet 64 delov za rotacijsko gred Nožno stikalo