1 / 7Villager
Vrtalnik-vijačnik VLN 240 Villager
SKU: S221266
5.0/5 (1 ocen)
39,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Vrtalni stroji in vijačniki Villager so večnamenska orodja, zasnovana za različne poklice. Njihove vpenjalne glave so združljive s široko paleto okroglih in šestrobih nastavkov ter izvijačev, glav in drugih dodatkov.
Tehnične lastnosti
| Navor | 12 Nm |
| Vpetje | Vpetje: 0.8 - 10 mm |
| Kategorija | Vrtalniki z nastavljivim navorom |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 240 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Vpenjalna glava vrtanja | les, jeklo - 20 mm, 10 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.43 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 750 rpm |
Opis izdelka
Vrtalni stroji in vijačniki Villager so večnamenska orodja, zasnovana za različne poklice. Njihove vpenjalne glave so združljive s široko paleto okroglih in šestrobih nastavkov ter izvijačev, glav in drugih dodatkov.