1 / 17Villager
Vrtalnik-vijačnik Fuse VLN 3220-2BSC Villager
SKU: S220302
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
VLN 3220 orodje 2 × Baterija 1.5Ah Polnilec 2.4A Set nastavkov Kovček
Tehnične lastnosti
| Navor | 35 Nm |
| Vpetje | Vpetje: 0.8 - 10 mm |
| Kategorija | Fuse vrtalniki/vijačniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.08 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 350 rpm / 0 - 1300 rpm |
Opis izdelka
VLN 3220 orodje 2 × Baterija 1.5Ah Polnilec 2.4A Set nastavkov Kovček



