1 / 7Villager
VRTALNIK-VIJAČNIK FUSE VLN 3220 1BSC SET 74 DELNI 085627 Villager
SKU: S227660
5.0/5 (1 ocen)
89,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Vrtalnik VLN 3220 Baterija 2 Ah Polnilec 2,4 A Set s 74 nastavki
Tehnične lastnosti
| Navor | 35 Nm |
| Vpetje | 0.8 - 10 mm |
| Kategorija | Fuse set akumulator+polnilnik |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.04 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 350 rpm / 0 - 1300 rpm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
Vrtalnik VLN 3220 Baterija 2 Ah Polnilec 2,4 A Set s 74 nastavki


