1 / 6Villager
Vrtalni stroj namizni VLN 5016 Villager
SKU: S221293
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Nastavljiva delovna miza - Zaščita pred odrezki - Laser
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 3 mm - 16 mm, B 16 |
| Kategorija | Vrtalni stroj namizni |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 500 W |
| Število hitrosti | 5 |
| Nastavitev namizja | 45° - 45° |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 14.87 kg |
| Največja globina vrtanja | 50 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1500 rpm |
| Dimenzije delovne mize - vrtalniki/vijačniki | 164 mm x 162 mm |
Opis izdelka
- Nastavljiva delovna miza - Zaščita pred odrezki - Laser