
Villager
Voziček ročni transportni VHF 85 Villager
SKU: S223404
5.0/5 (1 ocen)
29,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Voziček ročni transportni VHF 85 Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Voziček ročni transportni |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina ročaja | 960 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.34 kg |
| Velikost nosilnega okvirja | 235 x 380 mm |
| Material - ročni paletniki | Jeklo |
| Velikost kolesa - ročni paletniki | PP+TPR 135mm |
| Vpenjalna glava - ročni paletniki | 80 kg |
Opis izdelka
Izdelek Voziček ročni transportni VHF 85 Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.


