
Villager
Viličar Paletar Akumulatorski VTP 1500 Li Villager
SKU: S225995
5.0/5 (1 ocen)
1999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nosilnost: 1500 kg Skupna dolžina paletnega viličarja: 1623/1693 mm Polmer obračanja: 1424/1494 mm Največja višina dviga vilic: 190 mm Dolžina vilic: 1150/120 mm Širina vilic: 550/685 mm Tip baterije: Litij Kapaciteta baterije: 20 Ah
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorski paletni vozički |
| Tip baterije | Litij |
| Širina vilic | 550/685 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina naprave | 1623/1693 mm |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 128 kg |
| Vpenjalna glava - ročni paletniki | 1500 kg |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 20 Ah |
Opis izdelka
Nosilnost: 1500 kg Skupna dolžina paletnega viličarja: 1623/1693 mm Polmer obračanja: 1424/1494 mm Največja višina dviga vilic: 190 mm Dolžina vilic: 1150/120 mm Širina vilic: 550/685 mm Tip baterije: Litij Kapaciteta baterije: 20 Ah