
Villager
Ventilator FUSE VCF 3020 Villager
SKU: S221828
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Hitrosti | 3 |
| Kategorija | Fuse ventilatorji |
| Blagovna znamka | Villager |
| Načini časovnika | 3 |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Premer ventilatorja | 300 mm |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.08 kg |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika