
Villager
Varilnik cevi VLN PW 1500 Villager
SKU: S221295
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Komplet adapterjev (20mm, 25mm, 32mm, 40mm, 50mm, 63mm) - Temperatura ogrevanja: 300°C
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni varilnik cevi |
| Temperatura | 300°C |
| Blagovna znamka | Villager |
| Čas segrevanja | ≤ 15 min. |
| Priključna moč | 1500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.55 kg |
Opis izdelka
- Komplet adapterjev (20mm, 25mm, 32mm, 40mm, 50mm, 63mm) - Temperatura ogrevanja: 300°C
