1 / 4Villager
Varilni aparat MAG 170 R Villager
SKU: S223325
5.0/5 (1 ocen)
349,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Kabel z MAG pištolo Klešče za maso Industrijska vtičnica Adapter iz 400V na 230V
Tehnične lastnosti
| Kategorija | MAG varilni aparati |
| Tip varjenja | MAG |
| Delovni cikel | 160A-10%/62A-100% |
| Blagovna znamka | Villager |
| Izhodna napetost | 35.5 V |
| Priključna moč | 6 kW |
| Premer varilne žice | 0.8 mm - 1 mm |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz / 400 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 39.46 kg |
| Varilni tok - varilni aparati | 50A-160A |
Opis izdelka
Kabel z MAG pištolo Klešče za maso Industrijska vtičnica Adapter iz 400V na 230V