1 / 7Villager
Svetilka-reflektor FUSE VLN 9320 Villager
SKU: S221829
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.
Tehnične lastnosti
| Lumen | 1800 Im |
| Kategorija | Fuse reflektorji |
| Tip svetilke | LED |
| Kot osvetlitve | 120 stopinj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 20 W |
| Temperatura barve | 6500 K |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.14 kg |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika.